Wybór czasopism dla dzieci jest bardzo, ale to bardzo duży. Dla każdej grupy wiekowej można będzie wybrać coś, co jej się spodoba. Pierwszy etap dziecka to naklejki i wtedy wybieramy mu takie czasopisma, które mają ich bardzo dużo. Często są to postacie z bajek, które można naklejać w miejscach do tego przeznaczonych. Można kupować czasopisma, które my rodzice będziemy czytać dziecku. To powala im się o wiele lepiej rozwiać. Jeśli dziecko jest starsze i potrafi czytać to tym bardziej ma duży wybór czasopism. Na pewno ma jakieś zainteresowania i pod tym kątem będzie czegoś dla siebie szukał.

Starsze dzieci wybierają sobie czasopisma uczące ich języka angielskiego albo takiego języka, który ich bardzo interesuje. To dobre rozwiązanie, bo takie gazety rozwijają umysł dziecka. My kupujemy w większości takie gazety dla siebie, które są związane z plotkami na temat gwiazd, ale na szczęście nasze dziecko może korzystać z czegoś bardziej wartościowego. Jeśli nasze dziecko interesuje się zwierzątkami to można dzisiaj kupić czasopisma o pieskach czy kotkach. Mogą być tam nawet dołączone figurki. Na pewno warto wiedzieć, co jest na rynku, bo może się od tego zakręcić w głowie.

Wszystkiego nie kupimy, ale to, co najbardziej przydatne dla naszego dziecka na pewno warto wziąć pod uwagę. Ceny za takie czasopisma są bardzo różne. Można kupić coś za dwa czy trzy złote, ale można również wydać kilkanaście złotych. Jeśli do gazety dołączone jest zwierzątko albo płyta z bajką to wtedy automatycznie wzrasta cena. Trzeba się wtedy zastanowić czy jest to dziecku potrzebne czy nie lepiej kupić kilka innych gazetek, z których nauczy się pisać, czytać czy rysować.

Dla dziewczynek i dla chłopców

Można znaleźć gazetki, z których bardzo będą zadowolone dziewczynki. Mamy tam modę, mamy lalki, mamy biżuterie. Nawet, jeśli kupujemy gazetkę z naklejkami to inna będzie dla dziewczynek. Dla chłopców są wozy strażackie, gadżety ze znanych bajek. Dla każdego znajdzie się dokładnie to, co jest mu potrzebne. Dobrze, że można dowolnie wybierać czasopisma, które nasze dziecko może wykorzystać. Na pewno się z nich sporo nauczy. Naszym zadaniem jest wybierać czasopisma i czytać dziecku.

Musimy na to wszystko znaleźć czas. Jeśli dziecko samo nie pisze to przecież samo oglądanie obrazków może nie wystarczyć. Gazetki można kupować w każdym kiosku, ale jeśli nie ma w naszym nic ciekawego to można sprawdzić c oferują kioski i sklepy internetowe. Na pewno coś interesującego z tak pokaźnej kolekcji wybierzemy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here