Lakiery NeoNail do paznokci

Lakiery hybrydowe marki NeoNail to wysokiej jakości produkty, łączące w sobie właściwości tradycyjnych lakierów oraz elastycznych żeli UV. Ta innowacyjna formuła pozwala utrzymać manicure nawet do 5 tygodni!

Lakiery marki NeoNail zapewniają trwałość i głęboki połysk. Dodatkowo, charakteryzują się szeroką gamą kolorystyczną – od tradycyjnych czerni i bieli, przez stonowane nude i oszałamiające pastele, aż do szalonych neonów. Każda z kobiet z pewnością znajdzie wśród nich, kolor idealny dla siebie!

Lakiery hybrydowe NeoNail – konsystencja 

Jedną z najważniejszych cech każdego lakieru, która może w znaczący sposób ułatwić lub utrudnić wykonanie perfekcyjnego manicure, jest konsystencja wykorzystywanego produktu.

Lakiery firmy Neonail są średniogęste. Oznacza to, że ich aplikacja nie powinna sprawić problemu nawet początkującym styliskom. Dzięki swojej formule lakiery NeoNail idealnie przylegają do płytki, a przy tym nie spływają na skórki oraz rozprowadzają się bez oporu. Praca z takimi lakierami jest po prostu przyjemnością.

Lakiery hybrydowe NeoNail – krycie

Często zdarza się tak, że lakiery hybrydowe nawet po nałożeniu kilku warstw nie spełniają postawionych im oczekwiań. Sprawia to, że końcowy efekt stylizacji nie jest zbyt estetyczny. Na szczęście stosując lakiery marki NeoNail możesz raz na zawsze zażegnać ten problem! Lakiery hybrydowe NeoNail kryją już po nałożeniu pierwszej warstwy.

Do wydobycia pełni blasku i kolorów wystarczy zastosowanie dwóch cienkich warstw lakieru. Nawet najtrudniejsze kolory, takie jak neony czy brokaty zapewniają wspaniałe krycie bez dużego wysiłku. Dzięki tym lakierom, swój manicure wykonasz szybko i precyzyjnie, a lakier posłuży Ci na dłużej.

Lakiery hybrydowe NeoNail – sposób przechowywania

Kupując lakier hybrydowy w pięknym kolorze, każda z nas marzy o tym żeby gościł na naszej półce jeszcze długo. Co więc zrobić, aby jak najdłużej zachować wszystkie jego właściwości i cieszyć się z użytkowania?

Po pierwsze, według zaleceń producenta lakier należy przechowywać w chłodnym miejscu, w którym nie ma dostępu do światła oraz wilgoci. Oznacza to, że definitywnie należy unikać przechowywania lakierów w łazience. Lepiej znaleźć im miejsce w swojej toaletce lub w specjalnym kuferku.

Lakiery mogą być przechowywane w lodówce, lecz wbrew popularnym opiniom wcale nie jest to obowiązkiem. Przechowywanie ich w lodówce z pewnością im nie zaszkodzi, zwłaszcza jeżeli w mieszkaniu często jest wilgotno, np. od częstego prania ubrań.

Po każdym użyciu lakieru należy upewnić się, czy został on prawidłowo zamknięty. Dostęp powietrza przyspieszy proces wysuszania.

Podczas wykonywania swojego manicure należy zwracać uwagę na to aby buteleczka lakieru była otwarta najkrócej jak to możliwe. Podobnie jak w powyższej części artykułu, pozostawianie buteleczki otwartej na długi czas może powodować, że lakier szybciej się wysuszy, a także może doprowadzić do osłabienia intensywności koloru.

Przed każdym użyciem lakieru należy dokładnie wstrząsnąć buteleczką, zwłaszcza wtedy, kiedy lakier długo stał nieużywany. Pozwoli to zapobiec krzepnięciu lakieru oraz przedłuży jego żywotność.

Lakiery hybrydowe NeoNail – trwałość

Lakiery hybrydowe marki NeoNail zapewniają manicure doskonałą trwałość, nawet do 5 tygodni!

Aby zapewnić swojej stylizacji taką trwałość należy pamiętać o prawidłowym przygotowaniu płytki paznokcia przed aplikacją wybranego koloru – odsunięciu skórek, dokładnym zmatowieniu i odtłuszczeniu.

Lakiery hybrydowe NeoNail – cena

Lakiery hybrydowe NeoNail sprzedawane są w dwóch pojemnościach – 6 i 15ml. Ceny lakierów wynoszą około 30zł. Podczas różnych promocji można dorwać je nawet taniej. Nie czekaj i sprawdź koniecznie nasz asortyment!

Źródło: http://www.erodzina.waw.pl/category/zdrowie-w-rodzinie/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here