najlepsze marki oczyszczaczy powietrza

Zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu negatywnie wpływają całościowo na organizm, nie tylko na układ oddechowy, ale także na inne układy, a także takie aspekty jak sen, czy koncentracja. W Polsce w kwestii jakości powietrza delikatnie mówiąc nie jest najlepiej, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. Skuteczną metodą na walkę z zanieczyszczeniami są najlepsze oczyszczacze. Jak odpowiednio dobrać urządzenie i jakie marki są docenione w branży?

Pod jakim kątem należy dobierać urządzenia do sterylizacji powietrza

Wybierając pierwszy oczyszczacz powietrza do własnego domu, czy mieszkania należy odpowiednio dobrać urządzenia aby móc cieszyć się najlepszą skutecznością. Na jakie parametry należy zwrócić uwagę?

  • Powierzchnia oczyszczania oraz wydajność- odpowiedni dobór tych parametrów względem pomieszczenia w którym mamy zamiar umieścić urządzenie będzie kluczowe dla skuteczności działania i wykorzystania oczyszcza w 100%.
  • Wyposażenie oczyszczacza- oczyszczacz powietrza działa na zasadzie filtrów jeśli są one kiepskiej jakości, nie możemy liczyć na dużą skuteczność działania. Najlepsze oczyszczacze są wyposażone między innymi w filtr HEPA jak oczyszczacze powietrza od Vestfros Dobrze kiedy urządzenie posiada także funkcję jonizacji, wówczas powietrze jest nie tylko czyste ale także bardzo rześkie i świeże.
  • Głośność pracy- oczyszczacz powinien być także cichy, aby mógł pracować nie przeszkadzając przy tym w codziennych czynnościach, czy nawet śnie domowników, szczególnie ten który zamierzamy umieścić w sypialni lub pokoju dziecięcym.
  • Dodatkowe funkcje- najlepsze oczyszczacze posiadają także funkcję nawilżania lub możliwość zdalnego sterowania przy pomocy aplikacji mobilnej.

Najlepsze oczyszczacze powietrza najlepsze marki

Oczyszczacze powietrza to stale rozwijająca się branża w Polsce, coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z tego typu urządzeń do sterylizacji powietrza. W profesjonalnych sklepach znajdziemy różnego rodzaju mniej i bardziej zaawansowane urządzenia. Polecane marki które cieszą się dobrymi opiniami a także wypadają bardzo dobrze w testach i różnych rankingach są:

  • Sharp- dla wielu zdecydowany lider w branży, wykorzystujący zaawansowane filtry i technologie, przy pomocy urządzeń od Sharp wyeliminujemy z powietrza w danym pomieszczeniu szkodliwe zanieczyszczenia. Na pochwałę zasługuje również bardzo duża możliwość wyboru konkretnych modeli od Sharp.
  • Oczyszczacze powietrza od Vestfrost- Vestfrost choć nie może poszczycić się tak dużym doświadczeniem jak opisywany Sharp, nie odbiega od niego parametrami. Przy pomocy oczyszczaczy powietrza Vesfrost usuniemy z powietrza zanieczyszczenia, a także sprawimy, że powietrze będzie zdecydowanie bardziej świeże i rześkie. Vestfrost to także jedne z najtańszych urządzeń do filtracji.

Niezależnie czy zdecydujemy się na Sharp czy Vestfrost z pewnością wykorzystując te zaawansowane urządzenia zyskamy czyste i świeże powietrze w we własnym domu.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here