Foteliki samochodowe

Bezpieczeństwo dzieci to jak najbardziej sprawa priorytetowa. Nie można sobie pozwolić na sytuację, kiedy Wasze dziecko znajdzie się bez opieki, bez nadzoru Rodzica, ponieważ może dojść do niespodziewanych rzeczy. Tak samo jest zresztą podczas jazdy autem. Może w tym momencie nie jesteście w stanie dosłownie chronić swojego dziecka, ale jesteście w stanie zakupić mu odpowiedni fotelik, dzięki czemu podczas jazdy będzie w odpowiedni sposób chronione, nawet gdyby doszło do wypadku.

Co na początku musicie wiedzieć, to fakt, że nie należy kupować fotelików używanych. Uświadomcie sobie, że chodzi tutaj o bezpieczeństwo Waszych pociech, a na tym nie wolno Wam oszczędzać żadnych pieniędzy. Co z tego, że ktoś Wam powie, iż foteli jest bezwypadkowy, nic się z nim nie działo i jest fantastyczny. Wiecie jednak, czy to prawda, że nie doszło w nim do wypadku? Dlatego po fotelik samochodowy dla dziecka warto udać się do jakiegoś renomowanego sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór takich produktów, jak chociażby w tym miejscu askot.pl.

Foteliki samochodowe można podzielić na kilka kategorii. Pierwsza z nich to tzw, łupinka, w które mieści się dziecko od pierwszych dni życia do około 1 roku. Trzeba przyznać, że bardzo wygodne są te foteliki dziecięce, które kupuje się razem z wózkiem, czyli tzw. 3 w 1. W następnej kolejności są foteliki powyżej pierwszego roku życia do około trzeciego roku. W następnej kolejności są tzw, podstawki dla starszych dzieci, które muszą być użytkowane dopóki dziecko nie przekroczy 150 cm wzrostu. Do tego momentu pamiętajcie o tym, aby dziecko zawsze spoczywało w foteliku, jeżeli nie planujecie odwiedzać żadnego szpitala. W wielu sklepach, tak jak chociażby w tym wymienionym, można otrzymać najróżniejsze foteliki od uznanych producentów. Ich ceny są również bardzo różne. Dobry fotelik to koszt powyżej 200 zł. Jaki dokładnie wybierzecie, to już sami musicie zdecydować. Najlepiej również dopasować fotelik i do auta, i do swojego dziecka.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here