zabawki fisher price kasa

Trudno wyobrazić sobie okres dzieciństwa pozbawiony zabawek. To właśnie one pełnią naprawdę ogromną rolę w życiu małego dziecka. Przedmioty tego typu służą nie tylko rozrywce, ale przede wszystkim wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny i ruchowy. Z tego powodu bardzo ważny jest wybór odpowiednich zabawek – nie wszystkie bowiem spełniają wymienione role.

Warto zatem postawić na dobre jakościowo produkty, zaprojektowane i stworzone w przemyślany sposób, umożliwiający maluchom odpowiednie wejście w życie. Doskonałym przykładem są tu zabawki Fisher Price. Nie ma chyba rodzica, który nie słyszałby o tej firmie – większość dzieci posiada bowiem przynajmniej jeden przedmiot właśnie tej marki. Co więcej – również specjaliści, jak choćby psychologowie, pedagodzy, terapeuci i lekarze, polecają właśnie zabawki Fisher Price. Nie da się ukryć, że produkty te cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.

Zabawki Fisher Price to cała gama różnego typu produktów

Przeznaczone są dla dzieci w bardzo różnym wieku, choć najczęściej korzystają z nich niemowlęta i przedszkolaki. Niektóre akcesoria i zabawki Fisher Price z powodzeniem nadają się już od pierwszych dni życia dziecka. Możemy zatem znaleźć przytulanki z przyjemną pozytywką, grzechotki, maty, klocki, misie, piłki, układanki, zabawki muzyczne. Wiele z nich ma walory edukacyjne. Starsze dzieci, posiadające już określone zainteresowani, mogą wybierać serie z ulubionymi bohaterami bajek, a także gry, domki dla lalek, lalki, auta, figurki. Na pewno dużym powodzeniem cieszą się wersje interaktywne.

Przykładem jest u popularny wśród dzieci Szczeniaczek Uczniaczek, który przez wiele osób nazywany jest nauczycielem maluszka. Tego typu zabawki Fisher Price mają formę przytulanek, które po naciśnięciu w odpowiednich miejscach reagują – możliwe jest więc słuchanie czy powtarzanie słów i piosenek. Istnieje nawet kilka wersji gadżetu, w tym dwujęzyczne, doskonałe do poznawania języka angielskiego. Edukacyjne i interaktywne zabawki Fisher Price pozwalają na kształtowanie mowy, naukę słów, liczb, kolorów, emocji, uczuć, nazw np. części ciała.

dziecko śpi

Warto jednak pamiętać, że każdy maluch jest inny, posiada inne zainteresowania, potrzeby itp. Na szczęście różnorodność oferty jest tu naprawdę duża, dzięki czemu można wybrać coś dostosowanego do wieku i etapu rozwoju malucha, kierując się również jego indywidualnymi upodobaniami. To bardzo ważne, ponieważ każda zabawka, aby mogła spełniać swe zadanie, nie może wykraczać poza możliwości dziecka ani też być dla niego zbyt prosta. W takim wypadku mały człowiek na pewno nie zainteresuje się takim gadżetem.

Inna, równie istotna sprawa, którą bez wątpienia trzeba brać pod uwagę przy zakupie zabawek, to bezpieczeństwo tego typu produktów. Każda przedmiot, który jest przeznaczony dla maluchów, musi przejść odpowiednie testy. O tym, czy produkt nie zagraża w żaden sposób dziecku, świadczą certyfikaty, których symbole umieszczone na opakowaniu. Oznacza to, że o dopuszczeniu produktów do sprzedaży zadecydowało grono specjalistów.

Zabawki Fisher Price spełniają te normy, co również powoduje, że należą do najchętniej wybieranych od lat w niemal wszystkich częściach świata. Brak tu ostrych, twardych krawędzi czy elementów, które łatwo oderwać, odgryźć czy połknąć. Poza tym, że są w pełni bezpieczne i dla niemowląt, i dla kilkulatków, charakteryzują się wykonaniem na najwyższym poziomie.

zabawki fisher price

Doskonałe materiały i konstrukcja sprawiają, że zabawki Fisher Price są niezwykle mocne i trwałe, przez co odporne na działanie różnych czynników, przede wszystkim w postaci rąk i zębów malucha. Oczywiście warto kontrolować, czy dziecko np. zbyt mocno nie uderza produktem. Solidna jakość wykonania powoduje, że gadżety te mogą z powodzeniem służyć przez wiele lat. Często zdarza się tak, że zabawki Fisher Price, kupione i używane przez jedno dziecko, są potem wykorzystywane przez następnego malucha jakiś czas później.

Gdzie można kupić zabawki Fisher Price?

Z dostępnością nie ma na szczęście kłopotu – gadżety tej marki znajdują się w asortymencie wielu sklepów z zabawkami, supermarketów, drogerii itp. Oczywiście nie brak ich również w sprzedaży online. Zabawki Fisher Proce można z powodzeniem zamówić przez internet, co często jest o wiele szybszym sposobem nabycia produktu. Warto także dodać, że nie są one jedynymi produktami oferowanymi przez firmę – Fisher Price proponuje również rozmaite akcesoria i sprzęty pomocne przy opiece nam małym dzieckiem, jak np. sztućce, kubeczki, krzesełka, huśtawki, bujaczki, chodziki czy wanienki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here