Wózek dziecięcy 2w1 – przyglądamy się Baby design

0
1266

Wózek to nieodłączny element każdego maluszka. Jest to również jeden z pierwszych zakupów kompletowanej wyprawki. Właśnie dlatego poniżej przedstawiamy jedno z najpopularniejszych rozwiązań, czyli wózek wielofunkcyjny. Podamy również cechy wózka Baby design.

Wózek dziecięcy 2w1 – wady i zalety

Wózek dziecięcy 2w1 to jedno z najpopularniejszych rozwiązań wielofunkcyjnych. Jego cechą charakterystyczną jest to, że składa się poza stelażem z jeszcze dwóch zamiennych części. Są to gondola i siedzisko. Elementy te można bezproblemowo wpinać w stelaż. Dzięki temu kupiony wózek starcza rodzicom i oczywiście dziecku na dłużej niż sama gondola. Ta użytkowana jest zazwyczaj do ok 6 miesiąca życia. Nie można tutaj wskazać ścisłej daty, ponieważ wiele zależy od gabarytów samego dziecka, jego umiejętności samodzielnego siedzenia, a także rozmiarów gondoli. Z kolei spacerówka wykorzystywana jest do ok 2-3 roku życia. Tutaj ograniczeniem jest gównie osiągnięta waga dziecka i jego gabaryt, który może uniemożliwiać swobodne podróżowanie. To wszystko jest niewątpliwie zaletą posiadania takiego wózka dziecięcego 2w1. Wadą może być fakt iż nie wiadomo dokładnie jak sprawdzi się dany wózek co oznacza utknięcie z nietrafionym zakupem na dłużej. Jeden design w przypadku gondoli i spacerówki może tez dla niektórych okazać się zbyt monotonny.

Wózek dziecięcy Baby design 

Jedne z ciekawszych rozwiązań oferuje wózek Baby design, który można zobaczyć między innymi na stronie internetowej sklepu https://zakupydladzieci.pl/pl/c/BABY-DESING/167. Jak widać tego rodzaju wózki cechują się połączeniem nowoczesności z funkcjonalnością. Ciekawe, nowatorskie rozwiązania stylistyczne sprawiają, że wózek się nie nudzi, a do tego jest bardzo wytrzymały. Wnętrze gondoli zostało wyściełane 100% bawełny. Lekka konstrukcja wózka, duże, pompowane koła, a także pełna amortyzacja sprawiają, że jego użytkowanie jest bardzo komfortowe. Do tego dochodzą jeszcze: regulacja oparcia dla dziecka, regulacja raczki, blokada obrotu przednich kół, demontowane koła, uchwyt na kubek, kosz zakupowy zamykany na suwak, torba pielęgnacyjna i uchwyt do jej umocowania. Sama gondola jest bardzo obszerna. Stelaż składany tak, by mieścił się do bagażnika samochodowego. Natomiast spacerówka posiada powiększaną budkę, pełną regulację oparcia, jak i podnóżka. Wspomnieć należy również o 5-punktowych pasach bezpieczeństwa, które są szczególnie doceniane prze rodziców. Dzięki tym wszystkim cechom, a także jeszcze wielu innym wózek Baby design jest bardzo często wybierany przez opiekunów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here