Muszka to bardzo ciekawy dodatek, który podkreśla eleganckie stroju naszego dziecka. Na pewno u malucha lepiej będzie wybrać muchę niż krawat Mucha wygląda ładniej i nie będzie jej maczał jak krawatu w zupie. Praktyczność jest tutaj widoczna gołym okiem, dlatego trzeba wybrać to, co jest najlepsze nie tylko dla naszego dziecka, ale również dla nas rodziców. Wybierając muchę wybieramy coś, co pasuje do każdego stroju.

Możemy muchę założyć dziecku do przedszkola jak i na ważną uroczystość rodzinną. Dobieramy tylko odpowiedni kolor i dziecko może pójść tam gdzie tylko chce. To może też stać się znakiem rozpoznawczym naszego dziecka i wszyscy będą wiedzieli, że jeśli ktoś ma muchę to na pewno nasze dziecko. Dobierając odpowiedni rozmiar muszki pamiętajmy, że długość musi być taka jak obwód szyi naszego dziecka. Jeśli chodzi o wielkość to nie większa niż rozstaw oczu naszego dziecka. Wtedy będą zachowane propozycje i na pewno nasze dziecko będzie dzięki temu wyglądało o wiele lepiej. Kolor powinien być typowo dziecinny. To znaczy, że nie wybieramy czarnej czy granatowej muszki.

Wybieramy kolory bardziej żywe, możemy wybrać różnego rodzaju strukturę na muszce. Może to być karta, może to być miś albo jakaś postać z ulubionej bajki malucha. Jeśli wybierzemy to ostatnie rozwiązanie to nasze dziecko chętniej będzie w muszce chodziło. Przyzwyczai się do niej i na pewno będziemy z tego powodu zadowoleni, bo nie trzeba będzie go do tego zmuszać. Jest tak bardzo dużo możliwości, że na pewno wybierzemy coś dla naszego dziecka. Można zrobić tak, że tata i syn będą mieli muchy w takim samym kolorze. Wtedy będą wyglądać razem elegancko.

Kupujemy muchę

Muchy najczęściej wykonane są z poliestru, przez co nie są tak trudne do prania. Nie brudzą się też tak bardzo. Jeśli mucha ma być trwała to lepiej żeby miała z tył specjalne plastikowe zapięcie, a nie rzep. Rzepy mają to do siebie, że po kilku razach zaczynają nie trzymać i niestety, ale mucha będzie wtedy do wyrzucenia. Nie kosztuje może dużo, ale przecież nie będziemy jej ciągle zmieniać na nową. Dopóki pasuje na szyje naszego dziecka to można ja zakładać.

Pamiętajmy mucha, jeśli jest za ciasna to jest źle dobrana. Bardzo często producenci zalecają nam żeby czyścić muszkę chemicznie. Można do tego używać specjalnych środków, ale można też oddać ją do pralni. Tam za kilka złotych mucha będzie wyprana i będzie wyglądała jak nowa. Takie pralnie znajdują się e centrach handlowych i my możemy pójść na zakupy, a jak wrócimy to muszka będzie czysta i pachnąca.

[Głosów:4    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here