Ważny certyfikat SSL

W dzisiejszych czasach każda strona internetowa powinna posiadać certyfikat ssl. Jego brak powoduje wyświetlanie komunikatu o niebezpiecznej witrynie. Może to drastycznie wpłynąć na wiarygodność naszego serwisu w internecie i także bezpośrednio przełożyć się na zarobki. Warto się na taką ewentualność zabezpieczyć i zakupić certyfikat SSL w kru.pl.

Najtańsza opcja to certyfikat positive ssl, który jest dostępny już za 59 złotych. Przy jego pomocy możemy jednak zabezpieczyć tylko jedną witrynę, dlatego sprawdzi się on jedynie przy małych firmach i zapleczach. Jego rozszerzeniem, które powinno zadowolić większą liczbę klientów jest certyfikat positive ssl wildcard, które umożliwia również zabezpieczenie domen. Nie każdy jednak wie, że posiadanie certyfikatu ssl ma wpływ na pozycję naszego serwisu w wyszukiwarce. Strony oznaczone jako niebezpieczne osiągają znacznie gorsze wyniki i generują mniejszy ruch na stronie.

Najsilniejsze szyfrowanie zawiera certyfikat EV SSL, który poza symbolem zielonej kłódki wyświetla również nazwę firmy, która odpowiada za certyfikat. Kru.pl powinno być polecane wszystkim osobom, które zastanawiają się gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www.

Tanie certyfikaty SSL są obowiązkowe dla małych firm, którym zależy na wizerunku i renomie. Warto pamiętać, że duże korporacje również potrzebują certyfikatu ssl. Specjalnie dla nich przygotowany został certyfikat Multi-Domain SSL. Jest on stworzony dla klientów, którzy posiadają bogate zaplecze i dużą ilość serwisów. Posiada on możliwość zabezpieczenia nawet 100 domen jednym kliknięciem. Jest on idealny dla ludzi, którzy cenią sobie czas i każda sekunda jest dla nich ważna. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy kupować kilkudziesięciu certyfikatów do każdej domeny, ale wystarczy, że zakupimy jeden i przy jego pomocy zabezpieczymy całe nasze zaplecze. Z takiego sposobu często korzystają również organizacje pozarządowe, które posiadają prywatne informacje. Dzięki użyciu certyfikatu SSL są one całkowicie bezpieczne.

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here